"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Безповітряне фарбування»

Фарбування безповітряним способом в Києві та області! ►Найнижча ціна на безповітряне механізоване фарбування стін! ☎ Телефонуйте прямо зараз

Механізована штукатурка » Безповітряне фарбування » АПАРАТ БЕЗПОВІТРЯНОГО ФАРБУВАННЯ

АПАРАТ БЕЗПОВІТРЯНОГО ФАРБУВАННЯ

Фарбувальне обладнання безповітряного розпилення в місті Київ користується великою популярністю, оскільки дозволяє швидко і якісно провести обробку в приміщенні. Даний метод нерідко використовують при нанесенні латексних, акрилових, алкідних і епоксидних фарб, які за рахунок дроблення рідини лягають на поверхню рівномірним тонким шаром.

АПАРАТ БЕЗПОВІТРЯНОГО ФАРБУВАННЯ 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Даний прилад складається з засмоктує труби, фільтра, фарбопульта, сопла і пристрою його очищення, а також шланга. Незважаючи на нескладність конструкції, вона показує хорошу ефективність і універсальність в широкому спектрі будівельних робіт.

Апарат безповітряного фарбування має простий принцип роботи. Насос приводиться в дію двигуном. При виході через сопло малого діаметра ЛФМ розпорошується мікроскопічними частинками на великій швидкості. Осідаючи на стіну або стелю, створюється міцна плівка однорідної структури. Контролювати витрату матеріалу можна в залежності від обраного способу фарбування.


СЕРЕД ПЕРЕВАГ ДАНОГО МЕТОДУ МОЖНА ВІДЗНАЧИТИ:

  1.  Висока продуктивність.
  2.  Маленька втрата продукту.
  3.  Зручність в експлуатації і перенесенні.
  4.  Невелике споживання розчинників.
  5.  Ідеальний естетичний ефект.

Апарат безповітряного фарбування-типи установок і їх особливості.

АПАРАТ БЕЗПОВІТРЯНОГО ФАРБУВАННЯ ДІЛИТЬСЯ НА КІЛЬКА ВИДІВ ПРИВОДУ:


Пневматичний. Дане обладнання найбільш поширене. Його головна перевага полягає в тому, що за рахунок відсутності проводів їм легко працювати в закритих приміщеннях, при цьому дотримуючись необхідні норми пожежної безпеки.


Електричний. Особливістю таких пристроїв вважається малогабаритність і мобільність. Крім того, до них можна без праці підключити другий або третій краскопульт. Вони застосовуються як для косметичного, так і суцільного ремонту при виконанні фасадних та інтер'єрних робіт.


Бензиновий. Головні переваги-висока потужність і автономність. За рахунок продуктивного насоса є можливість пофарбувати приміщення великих площ в максимально короткі терміни.
За типом насоса апарат безповітряної фарбування можна розділити на поршневий, мембранний або, як його називають по-іншому, Діафрагмовий. Кожен з них здатний впоратися лише з певними операціями, тому вибираючи техніку, важливо враховувати майбутній вид робіт.

27-04-2020, 18:33 / Безповітряне фарбування

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up