"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
097-044-44-44
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Гіпсокартонні роботи»

Професійні гіпсокартонні роботи в Києві та області! ►Найнижча ціна на монтаж гіпсокартону! ☎ Телефонуйте прямо зараз

Механізована штукатурка » Гіпсокартонні роботи » МОНТАЖ ГІПСОКАРТОНУ НА СТІНУ

МОНТАЖ ГІПСОКАРТОНУ НА СТІНУ

Установка гіпсокартону місті Київ є найбільш зручним способом обшити перекриття, виконавши тим самим ремонт стін. Даний матеріал користується великою популярністю, так як він дозволяє без бруду і пилу провести роботи, зробивши поверхню абсолютно рівною.

 
 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Серед інших переваг даного методу можна відзначити:

  • Висока швидкість монтажу.
  • Відсутність мокрих операцій.
  • Чудовий зовнішній вигляд.
  • Бездоганна основа для виконання подальших оздоблювальних процесів.

У порожнині каркаса, де є вільне місце, можна розмістити інженерні системи або ж додатковий матеріал для ізоляції.
Монтаж гіпсокартону на стіну проводиться двома основними методами: каркасний (використовується дерев'яна або металева конструкція) і клейовий. Залежно від конкретного приміщення вибирається той чи інший спосіб.

Розмітка і нарізка ГКЛ — перші процеси необхідні зробити при обробці. На матеріалі потрібно зробити отвори. У них буде розташований вимикач і розетка. Стіни грунтуються. Після повного висихання можна приступити до самої роботи.


ПРОЦЕС ОБШИВКИ СТІН ГІПСОКАРТОНОМ

Встановлюючи ГКЛ на клей важливо пам'ятати, що перед цим необхідно позбутися від дефектів, а саме нерівностей на поверхні. Зробити це можна за допомогою штукатурки. Клейовий розчин наноситься на лист з тильного боку. Приблизна відстань 300 мм.далі Матеріал притуляють до стіни, а також вирівнюють за рівнем. Щоб знизити ймовірність появи провалів, а також мінімізувати стики, листи щільно встановлюють один до одного. Після цього залишиться закрити стики, загерметувати щілини і зробити фінішну обробку.

При великих відхиленнях поверхні (до 40 мм) для початку наклеюються смужки ГКЛ, після чого листи фіксуються за допомогою шпаклівки.


Спосіб з використанням каркаса вимагає великих зусиль і коштує дорожче. Процедура обробки полягає в розмітці стіни, кріпленні профілю, а також монтажі підвісів. Крім того, необхідно з'єднати профілі з підвісами за допомогою дюбелів, встановити шумоізоляцію і закріпити ГКЛ на саморізи. Після проведення всіх цих маніпуляцій, закладаються шви, і наноситься декоративне покриття.

Важливо пам'ятати, що класти плитку можна тільки на двошарову стіну гіпсокартону. В такому випадку характеристики міцності будуть в кілька разів краще. Всі інші оздоблювальні роботи, а саме поклейка шпалер і фарбування, можливі відразу ж після першої обшивці.

28-04-2020, 01:30 / Гіпсокартонні роботи

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up