"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
097-044-44-44
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Гіпсокартонні роботи»

Професійні гіпсокартонні роботи в Києві та області! ►Найнижча ціна на монтаж гіпсокартону! ☎ Телефонуйте прямо зараз

Механізована штукатурка » Гіпсокартонні роботи » МОНТАЖ ГІПСОКАРТОНУ НА СТЕЛЮ

МОНТАЖ ГІПСОКАРТОНУ НА СТЕЛЮ

 

В процесі ремонту у місті Київ досить широке застосування знайшли ГКЛ. З їх допомогою можна виконати обшивку стелі. Даний спосіб облицювання має безліч переваг, серед яких можна відзначити:

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

  • Висока якість покриття.
  • Створення незвичайної дизайнерської конструкції.
  • Є можливість під покриттям приховати комунікації.
  • Формування ідеально рівної стелі в будь-якому приміщенні, навіть з підвищеною вологістю.
  • Вирівнювання поверхні з мінімальними зусиллями.

ГКЛ для стелі має меншу товщину, ніж для стін і може становити від 6,5 до 12,5 мм. Перед монтажем необхідно визначитися, який освітлювальний прилад буде використовуватися. Для світильників точкового типу вільний простір має близько 10 см, а для люстри – 5 см. плануючи розташувати за покриттям комунікації, важливо відміряти 40 см.

Перед тим, як здійснити установку необхідно нанести по всьому периметру приміщення лінію, використовуючи водяний рівень. Від цієї намітки слід позначити місце для профілів і закріпити їх спеціальними дюбелями. Після цього, з огляду на розташування напрямних, слід виконати додаткову розмітку і кріплення поздовжніх профілів. Цей момент є головною умовою в обшивці ГКЛ.


ТЕХНОЛОГІЯ ОБЛИЦЮВАННЯ СТЕЛІ

Монтаж гіпсокартону на стелю починається з підготовки листів, які спочатку повинні прогрунтуватися з другої сторони. Матеріал встановлюється поперек щодо поздовжніх профілів, при цьому слід відставити кілька міліметрові зазори в районі стін. Завдяки цьому конструкція зможе відмінно пропускати повітря.


Спочатку необхідно виконати установку від стіни, а другий ГКЛ буде зафіксований щодо самого першого поздовжнього профілю. Утворене відстань закривається за допомогою половини листа. Дана технологія виконується по всьому периметру.

Закріплюються ГКЛ саморізами призначеними для металу. Крок розташування кріпильних деталей повинен становити 20 см.капелюшки саморізів повинні заглибитися в матеріал на 1 мм. для цього можна використовувати інструмент з фіксованою глибиною вкручування. Тільки в цьому випадку роботу можна назвати якісною. Створені поглиблення, а також весь гіпсокартон шпаклюється і проводиться подальша Декоративне оздоблення. Для закладення можна використовувати скловолокнисту стрічку, поверх якої наноситься сам розчин.

28-04-2020, 01:33 / Гіпсокартонні роботи

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up