"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
097-044-44-44
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Гіпсокартонні роботи»

Професійні гіпсокартонні роботи в Києві та області! ►Найнижча ціна на монтаж гіпсокартону! ☎ Телефонуйте прямо зараз

Механізована штукатурка » Гіпсокартонні роботи » ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ ГІПСОКАРТОНУ

ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ ГІПСОКАРТОНУ

Вирівнювання поверхні у місті Київ, будь то стіни або стелі, є найважливішим етапом ремонту. Крім того, цей спосіб облицювання – найбільш технологічне і економічне рішення, так як завдяки даному матеріалу можна домогтися ідеально рівного покриття, виправивши всі дефекти.

 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Крім цього, ГКЛ володіє іншими позитивними якостями, серед яких теплоізоляційні властивості, гнучкість і легкість в застосуванні, водо - і вогнестійкість, а також можливість приховування комунікацій і здатність витримування великих навантажень. Швидкість вирівнювання дуже висока, в процесі роботи не утворюється багато бруду і пилу, на відміну від традиційної обробки. Гіпсові плити екологічно чисті і безпечні для здоров'я людини.

У момент придбання ГКЛ важливо віддавати перевагу природний гіпсу, в якому відсутні радіоактивні частинки. Крім того, важливо враховувати необхідні властивості листів, а також вид поверхні, на якій вони будуть встановлюватися. Для стелі використовуються більш тонкі плити, ніж для стін.


Установка ГКЛ різними способами на різних покриттях.

ЗАЛЕЖНО ВІД ВИДУ ПОВЕРХНІ ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ ГІПСОКАРТОНУ МОЖЕ РІЗНИТИСЯ. ГКЛ МОЖНА КРІПИТИ НА:

Клеячи. Монтаж здійснюється на рівному покритті, на якому відсутня арматура і відколи. Після попереднього очищення, воно обробляється антисептиками або ґрунтовкою. Робиться якісна розмітка. Замішується клейова суміш, яку слід нанести на деякій відстані один від одного. Зазори між листами повинні становити 5 мм.
Металевий каркас. Даний метод застосовується в разі, коли необхідно утеплити приміщення, встановити фальш-стіну, зашити комунікації. Процес облицювання полягає в розмітці, установці направляючий, стельових і стоєчних профілів, а також закріпленню матеріалу.

Дерев'яні перегородки. Технологія аналогічна попередньому. Кріплення відбувається за рахунок саморізів.
Цегляна стіна. Установка оцинкованого профілю в цьому випадку підійде найкраще.
Бетонне покриття. Воно досить рівне, тому для обшивки найчастіше застосовують клей.
Кожен з даних методів використовується в залежності від характеристик поверхні. При цьому важливо враховувати особливості приміщення, його температурні показники, а також наявні нерівності.

28-04-2020, 01:38 / Гіпсокартонні роботи

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up