"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
097-044-44-44
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Машинна штукатурка»

Машинна штукатурка стін, штукатурка стін машинним способом - найкраща ціна в Києві та області! Ми гарантуємо якісне виконання робіт в короткі терміни.

Механізована штукатурка » Машинна штукатурка » ТЕХНОЛОГІЯ МАШИННОЇ ШТУКАТУРКИ

ТЕХНОЛОГІЯ МАШИННОЇ ШТУКАТУРКИ

Технологія машинної штукатурки у місті Київ та області впевнено завойовує популярність в Україні і давно користується успіхом в країнах Європи. Перехід ручної штукатурки до механізованого способу став справжнім проривом в будівельній сфері діяльності. Машинна штукатурка дозволяє швидко і якісно виконати великий обсяг роботи за гранично короткий проміжок часу.

 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Технологія машинної штукатурки має на увазі використання спеціалізованої техніки для нанесення розчину, а підготовчий і заключний етап – ручним способом.


Для підготовки до механізованої штукатурки в приміщенні виконуються всі Електромонтажні роботи, після чого поверхні грунтуються. За допомогою лазерного рівня на поверхнях виставляються маяки. Етап підготовки займає 1-2 дні, під час якого на об'єкт поставляється штукатурна станція, виконується її підключення до водопроводу. Для штукатурного розчину використовується суха суміш, яка засипається в приймальний отвір станції, де вона автоматично змішується з водою до пастоподібної консистенції. Співвідношення кількості суміші і води визначає виробник штукатурки, про що зазначено в інструкції до неї. Через нагнітальний шланг штукатурка під високим тиском надходить на робочу поверхню.


Цей процес відбувається з великою швидкістю і силою, що забезпечує чудове зчеплення розчину з поверхнею. Нанесення штукатурки слід проводити рівномірним шаром між встановленими маяками, відстань між якими часто становить 70-80 см. роботу необхідно починати з кута, трохи перехльостуючи маяки. Обробивши таким чином всю поверхню, слід переходити до заключного етапу. Технологія машинної штукатурки на фінішному етапі має на увазі вирівнювання нанесеного шару вручну за допомогою широкого шпателя або правила. Зайву суміш необхідно зрізати по маяках, після чого витягти їх. Для забезпечення максимально якісного результату через 30 хвилин поверхню рекомендується намочити водою і затерти, що дозволить створити бездоганно рівні і гладкі стіни.

Висока якість машинної штукатурки, дозволяє не вдаватися ні до яких інших маніпуляцій по обробці поверхонь. На оштукатурені стіни можна безпосередньо клеїти шпалери або фарбувати їх. Час висихання штукатурки дуже короткий, не перевищує 5 діб. Під час роботи і в процесі висихання температура в приміщенні повинна знаходитися в діапазоні 5-30 градусів. У разі її перевищення поверхні потрібно регулярно зволожувати.


ПЕРЕВАГИ МЕХАНІЗОВАНОЇ ШТУКАТУРКИ

Технологія машинної штукатурки гранично проста, вона дозволяє заощадити час на обробці і ресурси, оскільки витрата машинної штукатурної суміші набагато менше, ніж розчину для ручного нанесення. В процесі експлуатації машинна штукатурки дозволяє знизити витрати на опалення приміщення, завдяки її пористій структурі, яка забезпечує чудову теплову ізоляцію. Звукова ізоляція механізованої штукатурки також знаходиться на високому рівні. До переваг машинної штукатурки також відноситься її здатність регулювати вологість в приміщенні. Машинна шпаклівка для такого виду обробки виготовляється з натуральних компонентів, тому штукатурка володіє екологічністю і безпекою для людей.

Механізована штукатурка - це вигідне, практичне, сучасне рішення, що дозволяє створити довговічну і міцну обробку поверхонь, заощадивши тимчасові і грошові ресурси.

28-04-2020, 01:43 / Машинна штукатурка

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up