"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
097-044-44-44
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Машинна стяжка підлоги»

Машинна стяжка підлоги дає можливість звести до мінімуму тимчасові рамки виконання робіт і фінансові витрати. Телефонуйте і отримаєте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Механізована штукатурка » Машинна стяжка підлоги » Стяжка підлоги в будинку - місто Київ

Стяжка підлоги в будинку - місто Київ

Стяжка підлоги в будинку - це робота з вирівнювання основи підлоги для полегшення укладання будь-якого підлогового покриття і його довговічності в місті Київ. Вона виконує кілька функцій:

Стяжка в Києві 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

 • дозволяє створити бездоганно рівну поверхню
 • підвищує показники жорсткості і міцності підлоги
 • підсилює тепло - і звукоізоляційні властивості
 • допомагає створити необхідний нахил поверхні, якщо це необхідно
 • дає можливість рівномірно розподілити навантаження по всій площі підстави
 • підвищує рівень підлоги

У НИНІШНІЙ ЧАС ІСНУЄ КІЛЬКА ВИДІВ СТЯЖКИ: ТРАДИЦІЙНА «МОКРА» СТЯЖКА, «НАПІВСУХА» І «СУХА».

Раніше стяжка підлоги в будинку виконувалася тільки по одному методу - »мокрому". Така технологія мала на увазі заливку підстави майбутньої підлоги рідким цементним або бетонним розчином. Мокра стяжка легко розтікалася по поверхні і самостійно вирівнювалася практично без участі фахівців. Проте, після заливки і вирівнювання, майстри обробляли поверхню спеціальним роликом з метою усунути повітряні бульбашки, а після першого схоплювання – вирівнювали поверхню шпателями. Це допомагало поліпшити якісні показники мокрої стяжки. Такий спосіб створення підлоги володів істотними недоліками-довгим часом повного висихання і частою появою тріщин на поверхні. Тому незабаром були винайдені інноваційні технології, за якими створювалася стяжка підлоги в будинку – напівсуха і суха стяжка.


Напівсуха стяжка здійснюється з використанням цементного або бетонного розчину. Напівсуха цементна стяжка виконується готовими сумішами, в складі яких, крім основного компонента, присутні фіброволокна і пластифікатори. Такий склад надає стягуванні більшої еластичності, міцності і легкості, і набагато полегшує процес укладання. Мінімальний вміст води в сумішах усуває проблему довгого висихання. Напівсуха стяжка дозволяє проводити подальші ремонтні роботи вже через 12 годин. Бетонна стяжка будинку відрізняється більш легким вагою, а технологія укладання залишається практично такою ж. Як і при роботі з цементно-піщаними розчинами.


Суха стяжка підлоги в будинку передбачає вирівнювання поверхні за допомогою спеціальних сухих сумішей на основі дрібнодисперсного цементу і наповнювача. Засипка суміші здійснюється поверх пароізоляційної плівки, попередньо покладеної на основу. Суха стяжка дозволяє створити безшовну, ідеально рівну поверхню під будь-які покриття у Києві та області. Вона формує довговічний і міцний підлогу, підвищує теплоізоляційні властивості, зберігає природний баланс вологості в приміщенні. Її виконання не вимагає особливих будівельних навичок і досвіду.

БУДЬ-ЯКА СТЯЖКА ПІДЛОГИ В БУДИНКУ ПОВИННА ВІДПОВІДАТИ ПЕВНИМ ВИМОГАМ:

 • висока міцність, оскільки на неї припадають всі механічні навантаження в приміщенні
 • обов'язкова укладання гідроізоляційного шару перед початком робіт по формуванню стяжки
 • в одному приміщенні стяжка укладається один день, щоб використовувати розчин однієї щільності, інакше якісні показники можуть знизитися
 • стяжка, яка укладається поверх комунікацій, повинна перевищувати їх висоту мінімум на 2 см
 • стяжка під теплу підлогу формується на 5 см вище
 • тяжку необхідно укладати на ретельно підготовлену і очищену поверхню, що обумовить її якісні експлуатаційні характеристики
 • Відсутність тріщин і відколів після висихання стяжки стане головним показником того, що робота була виконана максимально ефективно і якісно.
30-04-2020, 01:06 / Машинна стяжка підлоги

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up