"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
097-044-44-44
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Машинна стяжка підлоги»

Машинна стяжка підлоги дає можливість звести до мінімуму тимчасові рамки виконання робіт і фінансові витрати. Телефонуйте і отримаєте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Механізована штукатурка » Машинна стяжка підлоги » Напівсуха стяжка підлоги в квартирах та будинках Києва і області

Напівсуха стяжка підлоги в квартирах та будинках Києва і області

Вирівнювання підлоги в Києві та області методом – напівсухої стяжки, це невід'ємний етап будь-якого ремонту, який готує підставу під укладання підлогового покриття. Традиційно підлогу вирівнювали за допомогою заливки бетонними або цементними розчинами, проте всі вони мали істотний недолік – підвищений вміст води, що зробило негативний вплив на довговічність і якість стяжки. Сьогодні вперед виходить нова технологія - напівсуха стяжка механізованим способом, а також будь-яких інших приміщеннях, яка була високо оцінена майстрами і споживачами.

Напівсуха стяжка підлоги Київ 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Даний вид стяжки виконується із застосуванням спеціальних сумішей, до складу яких входять цемент, чистий будівельний пісок без домішок, пластифікатори, фіброволокно, вода. Напівсуха стяжка містить мінімальну кількість води, вона необхідно тільки для гідратації цементу. Обмеження води сприяє також її швидкому випаровуванню після укладання і висихання стяжки за дуже короткий період часу. Пластичність бетону в напівсухий стягуванні досягається за рахунок наявності в складі різних пластифікаторів, завдяки яким суміш стає рухомий, полегшується процес її укладання і розрівнювання. Фіброволокно з поліпропілену в складі напівсухий стяжки замінять використання сталевої армуючої сітки в традиційному варіанті. Воно дозволяє запобігти утворенню тріщин готової поверхні і істотно прискорює процес роботи.

  • НАПІВСУХА СТЯЖКА ВОЛОДІЄ НЕЗАПЕРЕЧНИМИ ПЕРЕВАГАМИ:
  • Дозволяє створити ідеально рівну поверхню підлоги
  • Не дає усадки при висиханні, мінімізує появу тріщин
  • Спеціально розроблений склад напівсухий стяжки дозволяє укладати її невеликим шаром, при цьому забезпечуючи готовій підлозі високу стійкість до механічних навантажень, ударів і т. д.
  • Не робить великого вагового навантаження на несучі конструкції, на відміну від традиційної цементної стяжки
  • Швидко висихає і дає можливість проводити фінішну обробку підлоги вже через 3-4 дні
  • Підвищує рівень теплоізоляції і звукоізоляції в приміщенні, завдяки пористій структурі
    не вимагає проведення додаткової роботи з вирівнювання поверхонь

Напівсуха стяжка в котеджах і квартирах Києва – це ідеальний варіант ремонту в тих випадках, коли робота виконується в старих будівлях з дерев'яними перекриттями, при облаштуванні теплих підлог, у випадках, коли часу на підготовку підлоги в обріз, в холодну пору року, коли робота з цементно-піщаними сумішами стає скрутною.


Даний вид стяжки має один головний недолік-боязнь вологи і протікання, від яких вона може деформуватися і псуватися.

Для того, щоб уникнути цієї проблеми, під підставою підлоги, на перекриття встановлюється шар паровлагоізоляціонного матеріалу, і лише на нього наноситься сипучий матеріал для створення стяжки. Це допоможе захистити стяжку від зволоження, яке виникає при зіткненні з перекриттям.

Напівсуха стяжка місто Київ вимагає ретельної підготовки поверхонь. Якщо на підставі присутній Стара стяжка, її необхідно повністю видалити і очистити поверхні від пилу і бруду. Підстава рекомендується обробити ґрунтовкою, що підвищить адгезію з розчином.

За допомогою лазерного рівня визначається найвища точка підлоги, що дає можливість виявити перепади висоти і скорегувати необхідну кількість розчину. Напівсуха стяжка в котеджах і квартирах вимагає певних навичок, дотримання технології і професіоналізму при укладанні, тому для гарантії ефективності результату цю роботу слід довірити фахівцям.

30-04-2020, 01:41 / Машинна стяжка підлоги

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up